İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Hedef Metal;

En çok seçilen korkuluk modeli olan cam korkuluklar, sağlam, şık, dayanıklı ve sağlıklı ham maddeden üretilmesinden dolayı birçok projenin vazgeçilmez ürünü olmayı başarmıştır. Model ve üretim aşaması tarafımızca kısa sürede gerçekleştirilen cam korkuluklar, montaj aşamasında da alanında uzman ve deneyimli 15 kişilik ekibimizce profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

Hedef Metal olarak son zamanlarda üstlendiğimiz korkuluk projelerinin büyük bir bölümü paslanmaz ve cam korkuluk çalışmalarından oluşmaktadır. Gerek şık görünümü, gerekse sağlıklı oluşu için birçok kişinin tercihi olan cam, paslanmaz korkuluklarda fazlaca tercih edilmektedir.

Paslanmaz Korkuluk İmalatı tüm aşamaları kendi imalathanelerimizde alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Paslanmaz Korkuluk İmalatı için gerekli tüm ekipmanlar ve cam korkuluk aksesuarlarının tamamı da kendi imalatımız olan ürünlerdir.

Cam korkuluk imalat sürecimiz projenin onaylanması ile başlar ve projenin büyüklüğüne göre teslim süresi belirlenir.

Paslanmaz sert bir malzemedir. Bu malzemelerin işlenebilmesi de bir o kadar zordur.

Hedef Metal olarak gerek Cam Korkuluk İmalatı, gerek Paslanmaz Korkuluk İmalatı için son teknolojiye sahiptir.

Tüm projelerin üstesinden rahatlıkla gelebilecek, tüm gün çalışma kapasitesine sahip makine parkurumuz ile hizmet vermekteyiz.

Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz Korkuluk yapımında kullanılan ham madde çok çeşitlidir. Paslanmaz malzemeler 304 Kalite Paslanmaz Krom Çelik, 201 Kalite Paslanmaz Krom Çelik, 316 Kalite Paslanmaz Krom Çelik gibi çeşitleri mevcuttur. Aynı zamanda kullanılacak olan bağlantı elemanlarınında çeşitleri ve değişik modelleri mevcuttur. Paslanmaz korkuluk yapımında Hedef Metal müşterileri için şeffaf ve açıklayıcı fiyat politikaları ile hareket etmektedir.

304 kalite paslanmaz çelik

Paslanmaz çeliğin temel çeşitlerinden biri olup, en yaygın kullanılanıdır. Bu paslanmaz çelik kalitesi; kimyasal bileşiminin, mekanik özelliğinin, kaynak yapılabilirliğinin ve korozyon-oksidayson direncinin fiyatına oranla çok iyi olması sebebiyle tercih edilir. Bu paslanmaz çelik kalitesi piyasada kolay bulunabilirlik açısından, kolay şekil verilebilmesi açısından ve rahat kaynak yapılabilmesinden ötürü en sık tercih edilen paslanmaz kalitelerinden birisidir.

201 Kalite Paslanmaz Krom Çelik

201 ve 202 kalite paslanmaz çelikler östenitik gruptan olup 304 kalite paslanmaz çeliğe göre bileşiminde çok daha az nikel bulundururlar ve 304 kalite gibi manyetikleşme yapmazlar.
Kimyasal çözünürlüğü: 304 kalite paslanmaz çeliğin içinde %18 krom % 8 nikel bulunmaktadır.
201 kalite paslanmaz çelikte ise genel olarak % 16-18 krom %1 civarında veya biraz daha fazla oranda nikel bulunmaktadır.

316 Kalite Paslanmaz Krom Çelik

316 paslanmaz çelik, 304 kalite paslanmaz çeliğin içerisine molibden ve daha fazla nikel eklenerek elde edilen bir paslanmaz çelik kalitesidir. Bu içerik sayesinde 316 kalite paslanmaz çeliklerin korozyona dayanımı sert koşullu ortamlarda dahi (deniz suyu, asidik sıvılar vs.) çok iyidir. Ayrıca 316 kalite paslanmazların kopma dayanımı (ultimate strength), 304 kalite paslanmazlara oranla çok daha yüksektir.