Paslanmaz Saçak - Paslanmaz Korkuluk - Cam Saçak - Halatlı Korkuluk
(0532) 138 7137-(0216) 606 5452 info@hedefmetal.net

Paslanmaz Saçak

Paslanmaz Sundurma, Paslanmaz Saçak, Cam Saçak, Kapı Üstü Sundurma, Kapı Üzeri Markiz tüm bu isimler paslanmaz saçak için kullanılan terimlerdir. Kapı Üstü sundurma her binada olması gereken oldukça yararlı dış kapı üzeri sistemlerdir. Kapı üzeri sundurma olumsuz hava koşullarında kapı önlerinin kuru kalmasını sağlayarak olası kazaların önüne geçmenizi sağlamaktadır.

Hedef Metal olarak yılların vermiş olduğu deneyimle kapı önü girişlerinizi modern ve şık bir şekilde dizayn ediyoruz. Birbirinden güzel kapı önü sundurma modellerimizi aşağıdaki resimlerden inceleyebilir, dilerseniz size özel tasarım hizmetimizden yararlana bilirsiniz. 

Paslanmaz saçak binaların girişlerinde uygulanan ve girişin kar, yağmur gibi olumsuz hava koşullarından koruyan sistemlerdir.

Cam tutucular, çelik taşıyıcılar, kanopiler ve cam kullanılarak oluşturulurlar. Paslanmaz cam saçak`lar kullanım alanlarına göre farklı modellerde ve çeşitlerde kullanılmaktadır. Paslanmaz Kanopi Modellerimiz de tüm ürünlerimizde olduğu gibi tamamen Hedef Metal ekibi tarafından imal edilir, montajı da aynı şekilde uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Paslanmaz Saçak halk arasında Paslanmaz Kanopi, Cam Sundurma, Kapı Üstü Sundurma ve daha pek çok şekilde bilinmektedir.

Paslanmaz Cam Kapı üzeri sundurma, paslanmaz çelik ve temperli kırılmaz cam kullanılarak yapılmaktadır. Son derece dayanıklı ve modern görüntüsü ile bina giriş kapıları üzerine uygulanabilmektedir.

Paslanmaz Sundurma çeşitlerimiz isteğe bağlı olarak her zevke ve her bütçeye uygun olarak projelendirilir. Üretim ve montajı kendi ekibimiz tarafından yapılır.

Paslanmaz Saçak Fiyatları:

Fiyatlarımız paslanmaz sundurma yapılacak yerin konumu, yapılacak yerin büyüklüğü, kullanılacak malzemenin durumuna göre çok farklı şekilde değişiklik göstermektedir. Fiyat çalışması için ön keşif yapılması gerekmektedir. Yapılacak keşif sonrasında paslanmaz saçak fiyatı belirlenebilmektedir.