(0532) 138 71 37 - (0216) 606 54 52 info@hedefmetal.net

Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz Korkuluk dayanıklı, modern ve şık görünümlü, güvenli ve bakımı oldukça kolaydır, yıllarca boya vs gerektirmeden özelliğini korumaktadır. Hedef Metal kendi kadrosu ile tamamı kendi üretimi olan paslanmaz korkuluk ürünlerini tasarlayıp üretir ve yerinde montajını yine kendi kadrosu ile yapmaktadır. Yılların vermiş olduğu bu deneyimle paslanmaz korkuluk projelerinizi zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim eder.

PASLANMAZ KORKULUK TEKNİK BİLGİLERİ
Paslanmaz korkuluk uygulanan bölgeye kimyasal bir yapıştırıcı olan epoksi ile uygulanır. 16 veya 19`luk boru yüzük ile paslanmaz imbus 6×45 6×35 vidalar ile bağlanır. Taban flanşları lazer kesim ile 3 delikli olarak kesilir. Üst küpeşte matsal bağlantısı hidrolik ve eksatirik preslerde basılarak uygulanır. Taban rozetler sıvama kalıplar ile uygulanır.

PASLANMAZ KORKULUK UYGULAMA ALANLARI :
Bahçe Duvarı korkulukları, Merdiven Korkulukları, Balkon Korkulukları, Cam Merdiven Korkuluklar gibi alanlarda sıkça uygulanır. Konut Merdivenleri, fabrika merdivenleri, showroom balkon ve merdivenleri, galeri merdivenleri gibi mekanlarda şık görünüm sağlar.

Ayrıca dış mekan olarak, metro giriş ve çıkışlarında, üst geçitlerde, fabrika bahçelerinde kısacası hayatımızın her alanında her türlü mekanda paslanmaz korkuluk modellerimiz her alanda kullanılmaktadır.

Paslanmaz korkuluğun bu kadar revaçta olmasının en büyük sebebi uzun ömürlü olması yıllarca özelliğini yitirmeden ilk günkü gibi kalması, kolay temizlenebilir olması, uygulama yapılırken hızlı bir şekilde montaj yapılabilir olması gelir.