Paslanmaz Bariyer - Paslanmaz Korkuluk - Cam Saçak - Halatlı Korkuluk
(0532) 138 7137-(0216) 606 5452 info@hedefmetal.net

Paslanmaz Bariyer

Ürünlerimiz müşteri talepleri ve yer keşfi sonrasında en uygun ölçü ve ebatlarda üretilip uygulama yapılmaktadır. Çelik boru paslanmaya ve çürümeye karşı kaplama ve elektrostatik toz boya işlemleri görmektedir. Kendiliğinden ankrajlı ve çelik dübelli çeşitleri bulunmaktadır.

Bariyer Modelleri; Garaj Bariyerleri, Otopark Bariyerleri, Alışveriş Merkezi Bariyerleri olarak çeşitleri mevcuttur. İsteğe ve yapılacak alanın durumuna göre özel imalat paslanmaz bariyer sistemleri ücretsiz keşif ile birlikte üretiyoruz.

Bariyer İmalatında kullanılan malzemeler 1. Sınıf olup ürünün deforme olması engellenmektedir. Yıllarca bakım gerektirmeden ilk günkü özelliğini korumaktadır. Kaynak kısmı ise argon kaynak ile kaynatılıp temizlenir ve paslanmaz çelik formu korunur. Bariyer üretimimiz tamamen kendi atölyemizde kendi ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bariyerler güvenlik ve otopark alanları için mükemmel bir koruma sağlar. Bariyer ile bölünmüş yollar ve otopark gibi alanlarda uygulanır.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye iletişim sayfasından bize ulaşarak alabilir ve dilediğiniz ebatta, özel üretim olarak sipariş verebilirsiniz. Bize sormadan karar vermeyin. En uygun fiyatlara bariyer ve diğer ürünlerimiz için hemen arayın..