Paslanmaz Cam korkuluklar, krom çelik ve temperli cam kullanılarak oluşturulan korkuluk modelleridir. Paslanmaz Krom Çelik profil veya boru kullanılarak oluşturulan kasaya temperli lamineli cam panel monte edilerek imal edilir. Balkon, Teras, Merdiven, Havuz kenarı gibi yüksek güvenlik gerektiren alanlarda oldukça sık uygulanır.

Paslanmaz Cam Korkuluk Kurulumu:

Bu tarz korkuluklar oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Krom çelik profil veya boru ile oluşturulan dikme tabir edilen kısımlar betona yüksek mukavemetli epoksi ile tutturulur, krom çelik bilinenin aksine kaynak yapılarak birbirilerine sabitlenir ve sağlamlaştırılır. Cam montajı için gerekli olan aparatlar ile de cam bu kasaya monte edilerek kurulum tamamlanır.

Cam Korkuluk Fiyatları:

Cam korkuluk modelleri çok fazla etkene bağlı olarak değişkenli göstermektedir. Yapılacak işin metrajı, istenilen kalınlık, cam kalınlığı ve cam modelleri, yapılacak yerin lokasyonu gibi pek çok özellik veya istek cam korkuluk fiyatlarını etkilemektedir. En uygun fiyatlara Paslanmaz Cam Korkuluk için Hedef Metal olarak hizmetinizdeyiz.