Merdiven Cam Korkuluk Sistemleri, Merdivenine daha çok modern ve şıklık katmak isteyenlerin ilk tercihi diyebiliriz. Merdivende cam korkuluk oldukça modern bir hava katmasının yanı sıra güvenlik açısından da en ufak bir risk barındırmaz. Merdiven cam korkuluk yapımında kullanılan camlar temperli lamine olarak tabir edilen kırılması oldukça zor kırılsa bile dağılmayan bir özelliğe sahip camlar kullanılmaktadır.

Temperli camlar yüksek ısıda güçlendirilmiş ve arasına sert elastik ve yırtılmaya oldukça dayanaklı polivinil butiral (PVB) folyoları konulmaktadır. Bu camlar kırılmaya son derece dayanıklıdır kırılsa bile dağılmadığı için iç mekanlar da da güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Merdiven Cam korkulukları iç ve dış merdivenlere uygulanabilir. Her iki mekanda da kullanımı ortama çok güzel bir görüntü sunmaktadır.

Hedef Metal olarak yılların vermiş olduğu deneyim ile merdiven korkuluklarına cam uygulaması gerçekleştiriyoruz. Merdiven Cam korkuluk sistemleri için bizimle iletişime geçebilir, dilediğiniz modeli sizin için merdiveninize uygulayabiliriz.