(0532) 138 71 37 - (0216) 606 54 52 info@hedefmetal.net

Paslanmaz Halatlı Korkuluk

Paslanmaz Halatlı Korkuluk yapılarınıza mükemmel bir estetik kazandırır. Paslanmaz Halatlı Korkuluk Otel bahçesi, restaurant merdivenleri, villa bahçe duvarları, hastane merdivenleri, köprü korkulukları ve viyadüklerde kullanılabilir. Paslanmaz Halatlı Korkuluk sistemlerinin oldukça şık ve modern bir görüntüsü vardır.

Paslanmaz Halatlı korkuluk güvenlik bakımında da vazgeçilmez bir mukavemet sağlar. Sağlamlığı ve estetik görünümü ile halatlı korkuluklar hayatımızın her alanında mevcuttur. Halatlı korkuluk imalatımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime buradan geçebilirsiniz. Halatlı Korkuluk İmalat, üretim ve montaj hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz korkuluklar, yapılarınıza estetik ve sağlamlık katmaktadır. Tamamen kendi üretimimiz olan halatlı korkuluklar, Profil Dikmeli Halatlı Korkuluk, Lama Dikmeli Halatlı Korkuluk, Statik Boyalı Halatlı Korkuluklar, merdiven ve balkonlara, teras ve havuz kenarlarına yani yüksek güvenlik gerektiren her mekana uygulamaktayız. Halatlı korkuluklar güvenli, sağlam ve kolay bakımı olan ürünlerdir.

Resim ve Görsellerimiz rakip firmalar tarafından kullanıldığından tüm referanslarımızı sitemizde yayınlayamıyoruz. Yüzlerce farklı tip ve boyutlardaki Paslanmaz Halatlı Korkuluk modellerimiz ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.