Cam Korkuluk - Paslanmaz Korkuluk - Cam Saçak - Halatlı Korkuluk
(0532) 138 7137-(0216) 606 5452 info@hedefmetal.net

Cam Korkuluk

Cam korkuluk sitemleri, balkon, teras, merdiven gibi alanlarda kullanılır. Modern ve şık bir görünümün yanı sıra sağlamlığı ile de yıllarca bakım gerektirmeden özelliğini korumaktadır. Cam Korkuluk diğer korkuluk sistemlerine göre daha fazla tercih edilen bir modeldir.

Havuz Cam Korkuluk
Havuz kenarlarında güvenliği sağlamak için kullanılır.

Teras Cam Korkuluk
Özellikle deniz kenarı olan bölgelerde tercih edilen teras cam korkulukları, önündeki görüntünün kapanmaması adına gayet kullanışlı ve özgün bir korkuluk modelidir.

CAM KORKULUK ÖZELLİKLERİ :

Paslanmaz Cam Korkuluk en büyük özellikleri; dayanıklı olması, uzun ömürlü olması, estetik görünümlü ve cam, ahşap gibi ürünlerle beraber kullanılabilmesidir. Lamine ve temperli olarak üretilen ve paslanmaz çelik ile birlikte uygulamada kullanılan camlar tamamen güvenlik için kullanılan cam çeşididir, kırıldığında dağılmayan özelliği sayesinde kesiklere yol açmaz. Sağlam bir cam olan lamine ve temperli camlar kolay kolay da kırılmazlar. Paslanmaz çelik ile de uygulandığında yapılar için görsel açıdan mükemmel bir uyum içerisindedirler.

CAM KORKULUK KULLANIM ALANLARI :
Balkon ve merdiven korkuluklarında, galeri boşluklarında, teras ve yüksek güvenlik gerektiren alanlarda kullanılması gerekmektedir. Görsellik bakımından ise bu tarz mekanlarda kullanılması manzara ve mekanın önünün kapanmaması açısından önemlidir. Bu tarz mekanlarda Cam Korkulukları önemle tavsiye ediyoruz.

Paslanmaz Cam Korkuluk sistemleri tamamen kendi işçiliğimiz ve CNC makinelerimizle kesim yapılarak üretilmektedir. Uzman personelimiz tarafından montajı yapılmaktadır. Montaj yapılmadan önce montaj yapılacak alan montaja hazır hale getirilmekte ve montaj bu işlemlerin sonunda yapılmaktadır.


CAM KORKULUK FİYATLARI:

Cam korkuluk fiyatlarında her zamanki gibi değişik durumlar fiyat belirlemede etken olmaktadır. Yani işin yapılacak konumu, zorluk derecesi, istenilen camın kalınlığı ve mukavemeti gibi etkenler fiyat belirlemede belirleyici olabilmektedir. Sizin için en uygun fiyat için bizi arayabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Cam Korkuluk ile ilgili en çok aranan kelimeler:

cam korkuluk
cam korkuluk fiyatları
cam korkuluk modelleri
camlı korkuluk
camlı korkuluk fiyatları
paslanmaz cam korkuluk
paslanmaz cam korkuluk fiyatları
spider cam korkuluk