PASLANMAZ KAPI - Paslanmaz Korkuluk - Cam Saçak - Halatlı Korkuluk
(0532) 138 7137-(0216) 606 5452 info@hedefmetal.net

PASLANMAZ KAPI

Paslanmaz Kapı çeşitlerimiz Bahçe Giriş Kapısı, Villa Giriş Kapısı, Garaj Kapısı gibi ihtiyaç duyulan özel alanlara uygulanmaktadır. İsteğe özel tasarlanabilen Paslanmaz Kapı Modelleri, çok uzun süre bakım gerektirmeden ilk günkü özelliğini koruyarak şık bir görüntünün yanı sıra sağlam kalabilmesiyle de ön planda olur.

Paslanmaz Kapı Kullanım Alanları:
Paslanmaz kapılar hemen hemen kurumsal tüm kurumlar tarafından mekana kattığı şıklık ve modern görünümden dolayı tercih edilmektedir. Bunların başında alışveriş merkezleri, hastane ve okullar, plazalar ve iş merkezleri, mağazalar ve showroomlar gelmektedir. Ayrıca bahçe kapıları, apartman giriş kapıları, garaj ve otopark giriş kapılarında uygulanmaktadır

PASLANMAZ KAPI PROJE DETAYLARI

Kapı çerçevesi 51 mm paslanmaz çelik boru
Bağlantı aparatı 14mm paslanmaz çelik menteşe
Kenar birleşimleri Paslanmaz argon kaynağı bilezik
Kilit-Sürgü Paslanmaz çelik 16 mm borudan özel imalat
İç kısım ara parçaları 16 mm paslanmaz çelik boru
Çerçeve birleştiren parçalar 51 mm paslanmaz tatend dirsek

PASLANMAZ KAPI PROJE AÇIKLAMASI

Özellikle bina çevresine uygulanan paslanmaz korkulukların bir bölümüne yine aynı malzeme kullanılarak benzer görünümde paslanmaz kapılar yapılmaktadır. örneğin binanızı paslanmaz korkulukla çevirdiniz buna birde giriş kapısı eklemek istersiniz.

Kullanılan malzemenin korkuluk ile uyumlu olması son derece önemlidir. Çünkü aynı malzeme ile yapılan kapı korkulukla bütünleşirken, farklı malzemeler biraz uydurma durmaktadır. Genelde paslanmaz korkuluklar 51mm paslanmaz çelik küpeşteden oluşturulduğu ve 16mm paslanmaz çelik ara kayıtları bulunduğundan buna uygun kapıda yine 51lik boru ve 16lık ara kayıtlardan oluşmalıdır.