Kapı üstü sundurma, bir binanın kapısının önünde yağmur, kar veya güneş gibi doğa koşullarından korunmak amacıyla inşa edilen bir yapıdır. Genellikle metal veya ahşap çerçevelerden ve üzeri cam, çatı malzemesi veya polikarbonat panellerle kaplanmış bir tavanla oluşturulur.

Kapı üstü sundurmalar, evlerin yanı sıra işyerleri, ofisler, mağazalar ve kamu binaları gibi birçok farklı yapıda kullanılabilir. Bu yapılar, kapıdan çıkanların doğrudan yağmur, kar veya güneş ışığına maruz kalmalarını önlerken, aynı zamanda binaya girişte daha ferah bir alan sağlamaktadır.

Kapı üstü sundurmalar, binanın mimari tarzına ve tasarımına uyacak şekilde birçok farklı boyutta ve şekilde inşa edilebilir. Ayrıca, çeşitli renklerde boyanabilir veya kaplanabilirler, böylece binanın görünümüne uygun hale getirilebilirler.

Sundurma Modelleri yapımında Hedef Metal olarak paslanmaz çelik ve lamine temperli cam tercih ediyoruz. Paslanmaz çelik ve cam yıllarca bakım gerektirmeden sorunsuz bir şekilde mukavemeti sağlamaktadır.

Ayrıca paslanmaz çelik ve cam görünüm açısından da yapılara zenginlik katan materyallerdir. Sundurma ve Kapı Önü Sundurma fiyatlarında üretici firma avantajını kullanabilir, direk üreticiden sipariş verebilirsiniz.