İp halat korkuluklar, dekoratif ve modern bir görünüm sunan, genellikle dış mekanlarda kullanılan bir korkuluk çeşididir. Fiyatları, kullanılan malzeme, tasarım karmaşıklığı, boyut ve montaj gereksinimleri gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Halat korkuluklarında kullanılan temel malzeme, genellikle dayanıklı ve UV ışınlarına karşı dirençli bir halat malzemesidir. Bunun yanı sıra, montaj için gerekli olan bağlantı elemanları ve destek yapıları da maliyeti etkileyen unsurlardır.

Fiyatlar, balkon veya terasın boyutu, korkuluğun uzunluğu ve tasarım karmaşıklığı gibi özelliklerle ilişkilidir. Özel ölçülerde ve özelleştirilmiş tasarımlarda daha yüksek bir maliyet söz konusu olabilir.

Halat korkuluklar yapılarınıza modern bir görünüm kazandırmasının yanı sıra güvenlik açısından da diğer korkuluk modellerine oranla daha sağlam yapılardır. Halat Korkuluk ihtiyaçlarınız için Hedef Metal olarak hizmetinizdeyiz. En uygun ve en hızlı şekilde halat korkuluk imalatını yapıp montaj yapıyoruz.