Anasayfa - Paslanmaz Korkuluk - Cam Saçak - Halatlı Korkuluk
(0532) 138 7137-(0216) 606 5452 info@hedefmetal.net

HEDEF METAL PASLANMAZ ÜRÜNLER 

“Paslanmaz korkuluk uygulamaları ev ve işyeri merdiven korkulukları, bahçe ve giriş kapıları başlıca kullanım alanlarıdır. Ayrıca Balkon Korkulukları, Havuz korkulukları gibi paslanmaz çeliğinin daha şık ve sağlıklı olduğu yerlerde de paslanmaz korkuluk tercih edilmektedir. Paslanmaz Korkuluk tercih edilmesinde sağlamlığı, modern ve şıklığının yanı sıra bakımının son derece kolay olması uzun yıllar boyu deforme olmadan özelliğini koruması gelmektedir.”.

 

PASLANMAZ KORKULUK İMALAT VE UYGULAMA 

Paslanmaz korkuluk uygulamaları ev ve işyeri merdiven korkulukları, bahçe ve giriş kapıları başlıca kullanım alanlarıdır. Ayrıca Balkon Korkulukları, Havuz korkulukları gibi paslanmaz çeliğinin daha şık ve sağlıklı olduğu yerlerde de paslanmaz korkuluk tercih edilmektedir. Paslanmaz Korkuluk tercih edilmesinde sağlamlığı, modern ve şıklığının yanı sıra bakımının son derece kolay olması uzun yıllar boyu deforme olmadan özelliğini koruması gelmektedir.

Hedef Metal olarak Paslanmaz Korkuluk, Merdiven Korkuluğu, Balkon Korkuluğu, Havuz Korkuluğu, Paslanmaz Saçak, Paslanmaz Kapı gibi ürünlerimizle paslanmaz çelik ile sanat icra ediyoruz.

Başlıca Paslanmaz Ürünlerimiz:
Paslanmaz korkuluk
Cam Korkuluk
Paslanmaz Cam Korkuluk
Paslanmaz Saçak
Paslanmaz Kapı
Paslanmaz Aksesuarlar

Paslanmaz Çelik Korkuluğun şıklığını tüm mekanlara yansıtıyoruz. Paslanmaz Korkuluk Üretiminde DES sanayi sitesi içerisindeki atölyemizde uzman ekibimizle birlikte paslanmaz korkuluk üretim ve montajını tüm müşterilerimiz için aynı özen ve kalitede uygulamaktayız.

Paslanmaz Korkuluk Modelleri :
Standart 3 Emniyet Çubuklu Korkuluklar
Dik Emniyet Çubuklu Korkuluklar
Paslanmaz Cam Korkuluk
Lamalı Paslanmaz Korkuluk
Özel Bükümlü Paslanmaz Korkuluk
Spider Cam Tutuculu Korkuluk

Paslanmaz Korkuluk Yapımında Kullanılan Malzemeler:

304 kalite paslanmaz çelik 51’lik boru, , 32 mm paslanmaz boru, 16 mm paslanmaz boru, 51 mm patent dirsek, 32×51 paslanmaz mafsal, 32 mm pres rozet, 16 mm boru yüzük, m.6×35 mm imbus paslanmaz vida, 55×5 mm paslanmaz filanş, 410 mm kimyasal epoksi(memochem) Almanya Üretim

Paslanmaz Korkuluk Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler:
Paslanmaz korkuluk yaptırılacak olan yer denize yakın bir bölge ise malzemelerin mutlaka 316 veya 304 kalite olmasına özen gösterin. 201 kalite paslanmaz korkuluklar zamanla nadiren de olsa paslanma yapabilir. Kullanılan aksesuarların alüminyum veya demir olmamasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Paslanmaz korkuluk aksesuarları alüminyum veya demir olursa ek yerleri kaynaksız olacağından yine zamanla deformasyona uğrayıp korkuluklar sallanma yapabilir. Bu iki hususa dikkat ederseniz Paslanmaz Korkuluklarınız veya Cam Korkuluklarınız yıllarca bakım gerektirmeden sağlamlığını ve görünüşünü koruyacaktır.

Hizmetlerimiz

ÜCRETSİZ KEŞİF

Yapılarınız için en uygun seçenekleri sizin için belirleriz.

KALİTELİ MALZEME

Kaliteli ve doğru malzemeler ile üretim yaparız.

MONTAJ

Uzman ekibimiz ile ürün montajını gerçekleştiriz.

HEDEF METAL - PASLANMAZ KORKULUK ÜRETİCİ FİRMA

Başlıca Paslanmaz Ürünlerimiz:

Paslanmaz korkuluk

Cam Korkuluk

Paslanmaz Cam Korkuluk

Paslanmaz Saçak

Paslanmaz Kapı

Paslanmaz Aksesuarlar

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

REFERANSLAR

Son Yapılan İşlerimiz

Yüzlerce referanslarımızdan bazıları burada listelenmektedir. 

Bizim için ne dediler.

Müşteri Görüşleri

Merdiven Korkuluklarımız için hedef metal ile çalıştık. kendilerine verilen sözleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirdikleri için teşekkür ediyoruz.

- Mehmet Balkara

Şirketimizin önüne yaptırmak istediğimiz paslanmaz saçağı beklentimizin de fazlasıyla şok şık bir şekilde yaptılar. Ali bey ve ekibine teşekkür ediyoruz..

-Erkan Akar

74

PROJE

900

MÜŞTERİ

30000

METRE İŞ

45

ÇALIŞAN

Ürünlerimizden Bazıları

Hedef Metal - Paslanmaz Korkuluk Sistemleri