(0532) 138 71 37 - (0216) 606 54 52 info@hedefmetal.net

Dekoratif Lazer Kesim Korkuluk

Desenli Lazer Kesim Merdiven, Balkon ve Teras Korkulukları. Desenli korkuluk lazer işleme makinasında sacın kesilmesi ile meydana getirilen son derece şık ve modern bir korkuluk modelidir. CNC Lazer Kesim korkuluklar balkon, merdiven, pencere ve teraslar için kullanılmaktadır.
Lazer kesim korkuluklar Dekoratif bir görünüme sahiptir. Binalara modern görünüm kazandırmakla birlikte sağlamlık açısından da son derece mukavemeti yüksek inşaat malzemelerindendir.
Dekoratif korkuluklar bol çeşit ve desen ile kişiye özel tasarlana bilmektedir.


Lazer Kesim Korkuluk

Lazer Kesim Korkuluk Sistemleri, lazer kesim makinesi ile dilediğiniz desen ve modelde sac plakaların kesim yapılarak oluşturulan korkuluk modelleridir. Lazer kesim hızlı ve pratik olmasının yanısıra, son derece modern ve şık bir görünüm sunar. Ayrıca Lazer Kesim Korkuluklar sağlamlığı ile de ön plana çıkmaktadır.

Lazer Korkuluk Fiyatları

Lazer korkuluk diğer korkuluk modellerine göre maliyet açısında daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Hedef Metal olarak lazer kesim korkuluk fiyatları 350 TL/m’ den başlayan birim fiyatlarla sunuyoruz.

Lazer Kesim Korkuluk Modelleri

Lazer kesim korkuluk modellerinde sınırsız seçenek mevcuttur. Beğendiğiniz modeli seçerek ürün korkuluk siparişini oluşturabilirsiniz. Lazer Kesim Korkuluk Modelleri bilgisayar ortamında oluştutulmaktadır. Model seçimi yapıldıktan sonra maliyet hesabı çıkartılarak müşteriye teklif sunulur. Anlaşmanıın yapılması ile birlikte lazer kesim korkuluk üretimi başlamaktadır. Onlarca Lazer Kesim Korkuluk Modelleri içerisinden dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.