Cam Korkuluk modellerimiz Balkon, Teras, Merdiven veya Havuz Kenarı için özel üretilmektedir. Paslanmaz Malzeme olarak yurt dışından ithal edilen hammadde kullanılmaktadır.

Cam Korkuluk fiyatları istenilen metraj, model ve konuma göre değişiklik göstermektedir. Cam Korkuluk ana işlerimizin başında yer almaktadır.

Korkuluk Modelleri tamamen kendi uzman ekibimiz tarafından CNC makinelerimiz tarafından kesilir. Argon kaynak ile parçalar birleştirilerek, polisaj ve temizleme işleminden sonra montaja hazır hale getirilmektedir. Cam Korkuluk modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Cam Korkuluk Fiyatları :
Korkuluk Fiyatlarımız ortalama bir standart korkuluk fiyatlarına yakındır. Yılların verdiği tecrübemizle maliyetlerimizi en aza indire bilmekteyiz. Korkuluk Fiyatlarında dikkat edilmesi gereken hususlar malzeme kalitesi, işçilik uzmanlığı ve korkuluk aksesuarlarıdır.

Cam Korkuluk Modelleri:
Hedef Metal
Paslanmaz kalitesi ile üretilen cam korkuluk modelleri, kullanım alanına göre farklı modellere sahiptirler. Korkuluklar konutlarda, cam teras korkuluk ve cam merdiven korkuluk modeli olarak kullanılırken, cafe ve restaurantlar da balkon korkuluk, teras korkuluk , merdiven korkuluk, bahçe korkuluğu olarak kullanılmaktadır. Yine havuz kenarlarında, bahçe duvarlarında, Fransız balkon cam önlerinde, cam korkuluk modelleri uygulanmaktadır. Korkuluklar ayrıca alışveriş merkezleri gibi yoğun kalabalığın çok fazla olduğu mekanlarda korkuluk olarak kullanılmaktadır.